Uniwersytet Zielonogórski
kontakt | PL

Centrum Komputerowe Uniwersytetu Zielonogórskiego

Pracownicy

Pracownia administratorów

mgr inż. Paweł Skalski

mgr inż. Paweł Skalski

Główny specjalista - administrator sieci komputerowych
Kierownik pracowni administratorów

 

  • Zarządzanie i nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytetu Zielonogórskiego USK UZ
  • Administrowanie serwerami sieciowymi sieci USK UZ
  • Tworzenie regularnych kopii bezpieczeństwa danych zgromadzonych na głównych serwerach sieci USK UZ
  • Opracowanie projektów rozbudowy sieci USK UZ
  • Nadzór nad funkcjonowaniem sieci USK UZ w Kampusie A
  • Koordynacja współpracy z administratorami lokalnych sieci komputerowych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 116B
tel. (+48 68) 328 2463
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: P.Skalski@ck.uz.zgora.pl
inż. Kazimierz Adamczewski

inż. Kazimierz Adamczewski
Specjalista ds. fotografii
 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-0),
pokój 010
tel. (+48 68) 328 2214
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: K.Adamczewski@ck.uz.zgora.pl
mgr inż. Krzysztof Jarosiński

mgr inż. Krzysztof Jarosiński

Główny specjalista ds. projektów multimedialnych

  • Tworzenie i zarządzanie głównym serwisem internetowym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Pionu Prorektora ds. Rozwoju
  • Koordynacja prac związanych z funkcjonowaniem serwisów internetowych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu
  • Zarządzanie bazami danych wykorzystywanymi w pracy serwisów Internetowych (MySQL)
  • Aktualizacja oprogramowania niezbędnego do tworzenia i administrowania serwisem WWW
Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 115
tel. (+48 68) 328 2231
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: K.Jarosinski@ck.uz.zgora.pl
mgr inż. Marcin Kliński

mgr inż. Marcin Kliński

Administrator sieci komputerowych

 

  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytetu Zielonogórskiego USK UZ w Kampusach B, C i D
  • Zarządzanie podstawowymi serwisami sieciowymi takimi jak DNS, serwis DHCP, itp.
  • Zarządzanie podstawowym oprogramowaniem sieciowym na głównych serwerach USK UZ
  • Udział w wyznaczaniu ogólnych kierunków rozbudowy istniejącej struktury sieci USK UZ
Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 116
tel. (+48 68) 328 2393
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: M.Klinski@ck.uz.zgora.pl
Bartosz Pacyński

Bartosz Pacyński

Młodszy administrator sieci komputerowych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 110
tel. (+48 68) 328 2007
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: B.Pacynski@ck.uz.zgora.pl
mgr inż. Roman Rekut

mgr inż. Roman Rekut

Główny specjalista - administrator sieci komputerowych

 

  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytetu Zielonogórskiego USK UZ
  • Administrowanie serwerami sieciowymi sieci USK UZ
  • Tworzenie regularnych kopii bezpieczeństwa danych zgromadzonych na głównych serwerach sieci USK UZ
  • Opracowanie projektów rozbudowy sieci USK UZ
  • Nadzór nad funkcjonowaniem sieci USK UZ w Kampusie A
  • Wprowadzanie wymaganych zmian w konfiguracji urządzeń sieciowych w sieci USK UZ w Kampusie A

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 116B
tel. (+48 68) 328 2463
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: R.Rekut@ck.uz.zgora.pl
mgr inż. Łukasz Zaręba

mgr inż. Łukasz Zaręba

Administrator sieci komputerowych

  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci bezprzewodowych w ramach USK UZ
  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu zasilania awaryjnego USK UZ
  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu teleinformatycznego Lubuskiej Sieci Teleradiologii

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 115
tel. (+48 68) 328 2231
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: L.Zareba@ck.uz.zgora.pl

Pracownia oprogramowania i komputeryzacji zarządzania

dr inż. Jarosław Gramacki

dr inż. Jarosław Gramacki

Administrator baz danych
Kierownik pracowni oprogramowania i komputeryzacji zarządzania
 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 116
tel. (+48 68) 328 2393
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: J.Gramacki@ck.uz.zgora.pl

mgr Joanna Berer

Programista baz danych

 

(zwolnienie lekarskie)
 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 108
tel. (+48 68) 328 4707
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: J.Berer@ck.uz.zgora.pl
mgr Leszek Cisakowski

mgr Leszek Cisakowski

Programista baz danych
 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 109
tel. (+48 68) 328 4708
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: L.Cisakowski@ck.uz.zgora.pl
inż. Grzegorz Kasperski

inż. Grzegorz Kasperski

Programista baz danych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 7
tel. (+48 68) 328 2006
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: G.Kasperski@ck.uz.zgora.pl

mgr Marcin Majdański
mgr Marcin Majdański
Programista baz danych
 
Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 108
tel. (+48 68) 328 4707
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: M.Majdanski@ck.uz.zgora.pl
inż. Andrzej Matysiak

inż. Andrzej Matysiak

Programista baz danych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 7
tel. (+48 68) 328 2005
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: A.Matysiak@ck.uz.zgora.pl

mgr inż. Łukasz Stefanowicz

mgr inż. Łukasz Stefanowicz

Programista baz danych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 109
tel. (+48 68) 328 4708
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: L.Stefanowicz@ck.uz.zgora.pl
inż. Marcin Wojnakowski

inż. Marcin Wojnakowski

Programista baz danych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 110
tel. (+48 68) 328 4707
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: M.Wojnakowski@ck.uz.zgora.pl
mgr inż. Krzysztof Zakowicz

mgr inż. Krzysztof Zakowicz

Programista baz danych

 

Kampus A, Budynek Administracyjny (A-4),
pokój 108
tel. (+48 68) 328 4707
fax. (+48 68) 324 4012
e-mail: K.Zakowicz@ck.uz.zgora.pl

 

 
D&C JARY .:. (C) 2014-2016 Uniwersytet Zielonogórski .:.